Hakkımızda

single-09

Berasmus Kozmetik

Hakkımızda

Vizyonumuz

Sektörle ilgili gelişmeleri yakından takip ederek, kendi sisteminde en uygun zamanda uygulanabilirliğini sağlayarak, ürünlerimizle ilgili müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde karşılayan ve kendini sürekli geliştirmeye odaklanmış, örnek ve lider bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Güncel olan teknolojilere öncü olmak, dürüstlük ve devamlılığı doğru fiyat politikası ile değerli müşterilerimizin takdirine sunmaktadır.

Sadece satış amaçlı hizmet değil, satış sonrası hizmetin devamlılığını ilk edinmiştir.

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz son teknoloji cihazlar ve satış sonrasında verdiğimiz profesyonel servis hizmeti, çözüm odaklı yaklaşım, her geçen yıl yolumuzda emin adımlarla ilerlememize yardımcı olmaktadır…

Değerlerimiz

Müşterilerimiz bizim patronumuzdur. Çalışanlarımız kurumumuzun temel taşlarıdır. Kaliteli ürün ve hizmetler hem iç, hem de dış piyasada müşterilerimizin hakkıdır. Üstün iş ahlakı, adil ve dürüst davranış şekli ile, örnek kuruluş olmaya özen gösteriyoruz. Verimliliği, etkinliği, üretkenliği ve kaliteyi en ön planda tutmak, tüm teknoloji ve iletişim araçlarını sonuna kadar kullanarak şeffaf, modern ve dinamik bir yapıda faaliyetlerimizi sürdürmek arzusundayız. Her çalışanımızı takımımızın aktif bir parçası olarak görmekteyiz. Rakiplerimiz de ülke ekonomisine katkı sağlayan değerlerimizdendir.